לזכור
להנציח
לשתף

03.03.2024

16:07:18

מאת: יונה עזאני זצ״ל

מתי: 07.02.2024

מסר: שנתיים ללכתה של אמא אהובה יוֹנָה עָזָאנִי זצ\"ל ...>>


מתוך: פרופ' יהודה האז

נפטר: 26.10.2017

סה”כ: נרות | 6113 הדלק גם >>

מאת: יונה עזאני זצ״ל

מתי: 07.02.2024

מסר: שנתיים ללכתה של אמא אהובה יוֹנָה עָזָאנִי זצ\"ל ...>>


מתוך: פרופ' יהודה האז

נפטר: 26.10.2017

סה”כ: פרחים | 93 הנח גם >>

מאת: ירון

מתי: 27.01.2022

מסר: -


מתוך: דינה עוזיאל

נפטר: 30.11.-0001

סה”כ: אבנים | 75 הנח גם >>

מאת:

מתי: 03.03.2024

מסר: Wow, incredible blog structure! How long have you ...>>


מתוך:

נפטר:

סה”כ: תגובות | 49 הגב גם >>

חדש באתר:

אפשרות להוסיף מחוות בעמוד המודעה. בנוסף לנר זיכרון, הוספנו אפשרות להניח זר פרחים או אבן, ואפילו להוסיף כמה מילות ניחום


מודעת אבל בעיתון מעריב | השתתפות בצער בעיתון מעריב

עיתון מעריב הינו עיתון ישראל יומי, המופץ בישראל מדי יום בכל רחבי הארץ. עיתון מעריב הוא אחד מבין העיתונים הנפוצים והמובילים בשפה העברית. העיתון יוצא בתפוצה יומית בכ- 40,000 עותקים, ובכ- 90,000 עותקים בהדורת שישי. היעתון מופ. בפורמט טבלואיד בגודל A3 בצבע ועם הרבה תמונות. בעיתון יש כתבות חדשותיות וכתבות תוכן, לוח דרושים ונדל"ן ומדור מודעות אבל והשתתפות בצער. לעיתון מעריב קהל קוראים ותיק ונאמן, הכולל מנויים שמקבלים את העיתון מדי יום לפתח ביתם, וקוראים הרוכשים את העיתון מדי בוקר. במדור מודעות האבל והשתתפות בצער של העיתון, יש אפשרות לפרסם מודעות בגדלים שונים בהתאם לתקציב המפרסם. דרכנו, תוכלו לפרסם מודעות אבל והשתתפות בצער בעיתון מעריב בכל גודל ובמחירים שונים. משרדנו דואג לעצב לכם את המודעה בפורמט המתאים לעיתון, עוזר לכם בניסוח המודעה ודואג לכם למיקום הטוב והבולט ביותר בעיתון. משרדנו זמין עבורכם 24/7 כולל שבתות וחגים, בכדי שתוכלו לפרסם את המודעה כבר ביום למחרת. אנו נדאג לשלוח לכם באופן מיידי לטלפון הסלולארי דוגמאות לנסחים וגדלים שונים לפרסום ולעזור לכם בכל דבר שתצטרכו. עלויות מודעת אבל בעיתון מעריב ביום חול:

פרסום מודעות אבל בעיתון ישראל היום |פרסום השתתפות בצער בעיתון ישראל היום

ישראל היום הוא העיתון הישראלי הנפוץ ביותר בארץ. הוא יצא לאור בשנת 2007 ומחולק מדי יום בכל הארץ. העיתון מעוצב בפורמט טבלואיד בגודל A3 ומכיל הרבה תמונות וצבע על מנת למשוך את קהל הקוראים. העיתון מופץ ב275,000 עותקים ביום חול, ובמהדורת יום שישי ב450,000 עותקים. העיתון מחולק בחינם בתחנות דלק, תחנות אוטובוס, תחנות רכבת, מרכזים מסחריים, בנייני משרדים, צמתים ומקומות מרכזיים בכל עיר בארץ ולכן החשיפה אליו היא הגובהה והמגוונת ביותר. בנוסף למהדורה המודפסת של עיתון ישראל היום, יש לו מהדורה דיגיטלית המתעדכנת באתר מדי יום. "אנדרטה" הינו משווק מורשה של עיתון ישראל היום ודרכנו ניתן לפרסם מודעות אבל בעיתון. אנחנו עוזרים לכם בניסוח המודעה, בעיצובה לעיתון ולפרסומה בעיתון במיקום בולט. בנוסף לפרסום בעיתון, אנו מעלים לכם את המודעה כבר באותו יום לאתר אנדרטה ללא עלות, על מנת שתקבלו חשיפה גבוהה יותר. פרסום מודעת אבל בעיתון ישראל היום הינו כדאי מאוד, לאור החשיפה הרחבה לה זוכה העיתון, והקהל המגוון שקורא אותו. ניתן לפרסם דרכנו מודעות אבל ומודעות השתתפות בצער בעיתון ישראל היום, בכל הגדלים ובהתאם לתקציב שלכם. משרדנו זמין עבורכם 24/7 כולל שבתות וחגים, בכדי שתוכלו לפרסם את המודעה כבר ביום למחרת. אנו נדאג לשלוח לכם באופן מיידי לטלפון הסלולארי דוגמאות לנסחים וגדלים שונים לפרסום ולעזור לכם בכל דבר שתצטרכו. עלויות מודעת אבל בעיתון ישראל היום ביום חול:

מודעת אבל בעיתון הארץ | פרסום מודעת אבל בעיתון הארץ

עיתון הארץ הוא העיתון היומי (ארצי) הוותיק ביותר בישראל והוא אחד מבין שלושת העיתונים הנפוצים והמובילים בארץ. העיתון מופץ מדי יום בכ- 75,000 עותקים וכ- 100,000 עותקים במהדורה של סוף השבוע ולכן מהווה פלטפורמה עם חשיפה אדירה לפרסום. לעיתון קהל יעד ממוקד וספציפי, לרוב ממעמד סוציו -אקונומי גבוה הכולל מנויים קבועים ולקחות הרוכשים אותו בחנויות. בנוסף למהדורה המודפסת, יש לעיתון מהדורה דיגיטלית המגדילה את החשיפה. ניתן לפרסם מודעות אבל והשתתפות בצער בעיתון הארץ במספר גדלים, בהתאם לתקציב. משרדנו דואג לעצב לכם את המודעה בפורמט המתאים לעיתון, עוזר לכם בניסוח המודעה ולדוגמאות, דואג לכם למיקום הטוב והבולט ביותר בעיתון ולפרסום במחיר הזול ביותר. משרדנו זמין עבורכם 24/7 כולל שבתות וחגים, בכדי שתוכלו לפרסם את המודעה כבר ביום למחרת. אנו נדאג לשלוח לכם באופן מיידי לטלפון הסלולארי דוגמאות לנסחים וגדלים שונים לפרסום ולעזור לכם בכל דבר שתצטרכו. עלות מודעת אבל בעיתון הארץ ביום חול:
Scroll to top